İDİL NAKIŞ ve TEKSTİL HAKKIMIZDA SAYFASI


Biz Kimiz..idil nakış

Yazar:Murat DEMİR

İSTANBUL

idil nakış

1987 Yılında İstanbul ili Merter İlçesinde nakış sektöründe kaliteli ve ileri teknolojik ürün makineleri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkan "İdil nakış ve tekstil" geçen 30 yıl içerisinde nakış sektöründe lider firmalar arasına girmeyi başarmış bir işletmedir.

Uzun süre deneyim kazanmış tecrübeli çalışanlarımızla birlikte kaliteli ve teknolojik hizmeti estetikle buluşturarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. "İdil nakış ve tekstil" bugün bünyesinde 35 kişilik eğitilmiş; konularında deneyimli, kalifiye personel barındıran 1000 metre kare kapalı alanla beraber "Barudan marka" 18 kafalı 10 adet makine ile "BSN yapıştırma makinesi"nden lazer kesim yapan makinelere kadar geniş bir makine parkına sahiptir.

NAKIŞ,PUL PAYET, SUZENE NAKIŞ, TİFTİK ÇEKME ve BSN YAPIŞTIRMA konularında piyasanın en deneyimli firması olmakla birlikte bu işe ayırdığı makine parkı ile İstanbul ili Merter İlçesinde en fazla yatırım yapan firmasıdır. Bu sebeble TİFTİK ÇEKME konusunda piyasada lider konumdadır.

ÖNCELİKLERİMİZ
  • %100 Müşteri menmuniyeti
  • Terminlerin zamanında teslimleri
  • Güncel tekniklerin gelişimini takip etmek
  • Gelen ürünlerin zamanında ve hatasız teslimi
  • Daha fazla üretmek, daha fazla istihdamda bulunmak

İdil nakış ve tekstil sizlere NAKIŞ,PUL PAYET, SUZENE NAKIŞ, TİFTİK ÇEKME ve BSN YAPIŞTIRMA konularında kalite ve estetiği bir arada sunarak gelişen, büyüyen sektörün liderleri arasında yer alan bir işletmedir. Çözüm ortağınız olalım; "BERABER ÜRETELİM, BERABER KAZANALIM"

Murat DEMİR

Bizden Kareler..

Baradan 1
Baradan 2
Atölye
Pul Payet 1
Makine 1
Makine 1
Makine 1
Makine 1
Makine 1